Pavlína Rolková
Fyzioterapie pro ženy

Veškeré moje celoživotní vzdělání původně jako učitelka biologie-chemie, nyní jako fyzioterapeutka a lektorka jógy, se mi vhodným způsobem společně postupně propojilo. Dostávám jasný směr svého dalšího životního působení, jak vhodně pomáhat ženám s potížemi v otázce jejich ženskosti jakéhokoliv druhu. Cítím potřebu ukázat ženám, jak opět najít správnou cestu k vnímání svého úžasného a silně - jemného ženského těla.

Ráda předám ženám zkušenosti, jak tělu naslouchat, správně ho vnímat, pochopit a v neposlední řadě - jak mu s respektem a láskou pomoci tak, aby fungovalo a dodávalo každé ženě pocit zdraví, krásy, vitality a jedinečnosti. Každá žena by měla pocítit sílu svého vnitřního prostoru, ale také křehkost, která se díky dnešní době hodně vytrácí a u žen opomíjí. Každá žena by se měla mít ráda taková jaká je právě ve své jedinečnosti a s pokorou a hrdostí přijímat všechny své životní role. Všechny bychom měly věřit, že jsme zde právě tady a teď.

Michaela Vokurková
Osteodynamika pro děti

Od dětství mě trápily bolesti bederní páteře. V dospělosti jsem začala cvičit. Podařilo se mi rozpoznat a změnit chybné stereotypy pohybu, které si tělo mnoho let tvořilo. Úleva od bolesti a radost ze cvičení byla inspirující. V roce 2017 jsem úspěšně absolvovala kurz instruktora zdravotního tělocviku v akademii IQ pohyb Mgr. Daniela Müllera, kde se i nadále vzdělávám. To byl ale jen první krok na cestě za poznáním.

Mým velkým koníčkem jsou psi. Deset let jsem se svými psy intenzivně cvičila agility. Pak přišel čas, abych jejich spolupráci odměnila péčí. První kurz manuální terapie byla tedy Dornova metoda pro psy u Andrey Dunové.

Ale tělo nejsou jen kosti a klouby, které řeší Dornova metoda. Následovaly tedy další kurzy: Viscerální manipulace (práce s fasciemi), Bowenova masáž a Osteodynamika, kde jsem se mimojiné naučila i uvolnění tkání u miminek. Kamarádky holčička měla známky tzv. Kiss syndromu. Nabídla jí své nově nabyté zkušenosti a bylo úžasné vidět, jak u ní terapie zafungovala.

Proto jsem se rozhodla pomáhat i těm nejmenším, kteří jsou často opomíjeni s větou – „oni z toho vyrostou“. Ve Francii jsou osteopaticky ošetřovaná miminka již v porodnici, aby se předešlo rozvoji symptomů KS a zmírnily či vyřešily se následky traumat vzniklá při porodu.

Daša
Masáže a nutriční poradenství

Dělej, co máš rád. Miluj to, co děláš. Ciť, co chceš.

Moje osobní zkušenost a různé aktivity, kterým jsem se během života věnovala, mě přivedly k pochopení, že skutečně důležité a cenné může být jen to, co přináší živou vnitřní odezvu. Proto se dnes snažím nabízet produkty a služby, zaměřené na hledání vnitřní rovnováhy, zdraví a harmonie.

Mým cílem je, v kontextu mého hledání, pomoct a podpořit někoho, kdo je připraven slyšet, že neexistuje žádný problém izolovaný od vašeho těla, stejně jako neexistuje žádný člověk izolovaný od světa.